top of page

פעילויות בזום :

אנחנו מציעים מגוון פעילויות בזום המתחדשות כל שבוע.

  • סדנת תאטרון פלייבק

  • סדנת פלייזום - מגוון תרגילים לשימושים יצירתיים בעבודה עם קבוצות בזום

  • חוברת הדרכה בנושא תרגילים לשימושים יצירתיים בעבודה עם קבוצות בזום

  • מפגש תיאטרון פלייבק למשפחה בזום

  • מופע תאטרון פלייבק למבוגרים

  • מפגש תיאטרון פלייבק לסבים, סבתות ולנכדים

לצפייה בתאריכים ובהרשמה

ניתן להזמין הופעות וסדנאות פלייבק לאירועים פרטיים ( ימי הולדת, נישואין.. ) ולקבוצות.

המלצות משתתפי הסדנה:

ריקי רוטנברג- "👈רוצה להמליץ על סדנת הזום של יעקב, רעיונות טובים לפעילויות ברמות שונות ולאוכלוסיות מגוונות. בנוסף ללמידה, סדנה מאוד מצחיקה לא פחות חשוב בימים אלה.

אני כבר מחכה לסדנת ההמשך.🤩"

 

איריס קוסוור - "הקורונה הביאה עמה ימים מורכבים ולא פשוטים - כולנו חווים חששות, בדידות וחוסר וודאות. 🙁

דווקא בזמן הזה חשוב לצחוק, להשתחרר ולדעת שאפשר להרגיש קרובים גם מרחוק!🤣

אני ממליצה בחום🔥 על סדנת זום עם יעקב מנחה "אקו פלייבק", 🥰 סדנא המאפשרת חוויה קבוצתית כיפית👨‍👩‍👧‍👦 ומשחררת הנותנת כלים להנחיה ויצירת חוויה משותפת, פיתוח דמיון ויצרתיות וחיזוק הקשרים בין המשתתפים.🙌

מקווה לפגוש אתכם במפגש הבא.....❤️"

 

הילל שמעון - "תודה יעקב על סדנה מעשירה שפותחת קשת אפשרויות לעבודה בזום"

 

מיכל בטשה - "הי יעקב, תודה על הסדנה המהנה של משחקים בזום, היה ממש כיף ועל הדרך קיבלתי המון רעיונות נהדרים למשחקים בזום עם ילדים, עמם אני עובדת. המשחקים מאפשרים לילדים וגם מבוגרים בקבוצה; להשתחרר, להנות, להיות בקשר חיובי וכייפי וממש להרגע! דבר שהוא לא מובן מאליו בתקופה מיוחדת זו. תודה על הכלים שרכשתי ועל המפגש הכייפי עם עוד אנשי מקצוע! "

 

ניר רז - "סדנה מלאה כרימון בתרגילים שימושיים למגוון אוכלוסיות."

 

שירה אנטין - "השתתפתי בסדנה של יעקב דניאל להפעלות ומשחק לקבוצות בזום. מעבר לכך, שזו היתה הזדמנות מעולה לקחת הפסקת בשגרה הקשוחה של ימים אלה -  לאלתר, לשחק ולהשתטות 🥳🤩😎, קיבלתי עוד כלים חדשים לעבודה בזום, שבטוחה שישרתו אותי בעבודתי כדרמה תרפיסטית, מול יחידים וקבוצות."

 

מיכל פרגו - "השתתפתי בערב של סדנא לכלי פלייבק בזום. נהניתי ,ומעבר לכך השכלתי וכבר הבאתי לשימוש בקבוצה שהנחיתי להתמודדות עם הסגר עם מטופלים כרוניים שבבית. ממכבי שרותי בריאות.

הכלים טובים ולאחר התאמתם לאוכלוסיית היעד זה מרפיץ את המפגש. בקיצור,מתי סדנת המשך? להשתמע ולהתראות"

 

טוני יאנקוביץ - "יעקוב  הוא פשוט קוסם!

 

תמר ריס - "״משחקי פלייבק זום ״מאפשרים חיבור ישיר לשני העולמות האלה בצורה ישירה, נעימה, מחברת, משחררת,משעשעת ולא מכבידה אך עם זאת מלמדים אפשרויות מגוונות לשיח ״פלייבקי״ גם אם לא פנים אל פנים.

המפגש מאפשר הסתכלות נוספת על עולם הפלייבק גם אם קצת אחרת בשל מגבלות התקופה ובהחלט מותיר טעם לעוד וחשיבה לעתיד.

שווה כל רגע!"

 

יהונתן אלקיים - "יעקוב תודה על הסדנה ..המיפגש היה מרענן ..נהנתי מהכלים שקיבלתי ..וההיתנסויות    עבר מהר עם טעם של עוד ..  יכולתי להמשיך  להנות גם  עוד שעתיים  ..כמו תמיד ...תענוג"

 

 

גילעד דנין - "הופתעתי לראות שאפשר ממש להנות ממשחקי תיאטרון בזום. מה שנראה כלא אפשרי בסגר הראשון ממש עובד!

הסדנא של יעקוב פותחת ערוץ תקשורת חדש. מנוהלת כהרגלו במקצועיות הראויה! "

 

נעמי וולפנזון - "הסדנה בזום היתה מעבר לציפיות שלי,חשבתי שתהיה לי תחושת ריחוק וקרה בדיוק ההיפך,התרגילים בסדנה יצרו קירבה לאנשים שלא הכרתי קודם ולאט לאט השתחררנו,צחקנו,שיחקנו ,השתובבנו...בקיצור היה כיף ו התרגילים היו ממש יצירתיים וכיפים,שמחתי על ההחלטה להשתתף."

 

מיטל ספיר - "יעקב תודה!

אני מאד שמחה שהשתתפתי בסדנה שלך, בזכות האילתור, המשחק והתרגילים החדשים שהתנסתי בהם ולמרות התקשורת הוירטואלית מאתגרת אותי, יצאתי בהרגשה מעולה גם בגוף וגם בנפש. מאד ממליצה! זו מתנה בימים מורכבים אלה."

 

נירית פליבצקי - "השתתפתי בסדנת פליי בק בזום של יעקב גם נהנתי מכל רגע צחקתי שעה וחצי ברצף וגם רכשתי כלים יצירתיים לשימוש בקבוצות בזום שאני מנחה. בקיצור הנאה ידע ואסקפיזם מושלם. תודה ליעקב."

 

טל שמואלי - "יעקוב חג שמייח !  נהנתי מהסדנה בזום. למרות היותה בזום היא הצליחה לעורר בי  חיים ושמחה וחיבור.

מי ייתן עוד סדנאות כאלה. "

 

עומר וייס - "סדנת משחקי הזום התיאטרליים עם יעקב דניאל- חוויה מומלצת בחום! מתאים לא רק לשחקנים, אלא לכל אדם שהנשמה שלו זקוקה בימים אלו במיוחד לשעה של שחרור, צחוק, כיף וחיבור אנושי קליל ומהנה."

 

אילנה שילת - "עוד ערב של סגר, משמים משהו , ואז זה בא , ערב של משחקי פלייבק בזום. מרענן , יצירתי , מעורר מחשבה. דרך קצת אחרת לשימוש בזום. מומלץ למורים וכל מי שרוח ילדות עוד זורמת בו."

 

גליה כובש - "ממליצה בחום לכל איש חינוך המעוניין להצטייד במשחקים מחממי אוירה  מגבשים ומהנים!!!! וגם למנחי קבוצות- כיף גדול!!!!"

 

שושי זאדה - "המפגש משחרר מאפשר לצחוק לפגוש אנשים על המסך ולהבין שזה אפשרי ועובד בעזרת הנחייה מכוונת זום! "

 

גל אמיתי - "הסדנה היתה שווה ביותר ופוקחת עיניים לאפשרויות הגלומות בזום-פלייבק. אכן מאתגר יותר אבל יש מה לעשות ואפשר להנות למצוא יצירתיות וסוג של אינטימיות."

 

שירי להב שפיר - "חווייה של ריענון, משחקיות, שעשוע ויצירתיות, לחיזוק וחוסן נפשי בימים אלה.

רעיונות לעבודה עם קבוצות בזום, בכלי הדרמה והפלייבק, הנגשה ,ידידות והנאה על "בימת" הזום, שהצטרפה אלינו בתקופה הזו :)"

 

מיכל ויין - "הסדנאת פלייבק בזום הייתה כמו אור בעפלת הקורונה החשוכה....צחקנו התרגשנו השתכללנו וסוף סוף נשמנו לרווחה "

 

דליה מזרחי - "יעקב, הסדנה נתנה לי שעה וחצי מהנות של שחרור ואנרגיה אחרת מזו שמוכתבת לנו בצל הקורונה. התחברתי שוב לאהבה לפלייבק, למשחק, לנגיעה פנימה. הגעתי לתובנה, שבמקום  לחכות שהעולם ישתנה בחזרה למצבו הקודם, צריך למצוא אפיק חדש לביטוי. הגבינה זזה, והסדנה בפורמט של הזום משאירה אותנו מחוברים, ונותנת תקווה...

נתת לי השראה לקחת את זה צעד קדימה!"

 

ירדנה חכמי - "נהנתי מאוד, ברמה האישית  זה היה עבורי פסק זמן משחרר מהמציאות ההזויה סביבנו , בלי לחשוב יותר מידי פשוט להגיב ולתת דרור ליצירתיות ולדימיון . הרמה המקצועית  כמי שעושה סדנאות חווייתיות בזום היה לי מענין לראות איך אתה עובד ויצאתי עם תרגילים חדשים לסל הכלים שלי , נהנתי ונתרמתי , המון תודה !!!"

 

 

אסתר אלחנתי -  "הסדנה ממש כיפית ומצחיקה 😃😍

מעשירה ומרחיבה אופקים איך לייצר קשב ומצב רוח לעשיה לכל מי שצריך או רוצה לעבוד עם מבוגרים וילדים דרך המסך והזום.

אם כבר צריך בזום... אז קחו את הכלים מיעקוב 🤗👏👏👏

אוריין ליאון - "היי יעקב, החוברת הגיעה🙂 תודה רבה על סדנא חוויתית, מעשירה, מקצועית.. מומלץ בחום לכל מורה שמחפש דרכים יצירתיות לגיבוש כיתה גם מרחוק. "

 

תמה ראם - "היה מקצועי ועשיר במשחקים. ההנחיה שלך יעקב  מדויקת ,משרה ביטחון ומהנה"

 

טל ינקלוביץ  - "הסדנה בזום היתה מפתיעה לטובה , יעקב הצליח לחבר בין האנשים עם משחקי התאטרון וההפעלות השונות וליצור קירבה מעבר למסך ...  השתחררנו, צחקנו,שיחקנו ,השתובבנו...היה כיף וכבונוס , החוברת עם התרגילים , מאוד פרקטית ליישום עם בני הנוער שעימם אני עובדת, תודה 🙏🏻☺️✨"

 

לינוי בוארון - "השתתפתי בסדנא של יעקב. היתה חוויה מדהימה, מהנה ומלמדת מאד עם המון רעיונות מקוריים שאת חלקם כבר יישמתי עם הקבוצות שלי.... תודה רבה יעקב ממליצה בחום על הסדנא והחוברת"

נערה.PNG
bottom of page